KOSIK NEW Fotosvet.cz - fotogalerie

Úvod sekce | Jak na to? | Copyright | Kontakt | Košík/PokladnaArchiv


Mistrovství ČR 2002 v Plážové hazené - Brná, Ústí nad Labem  13.-14.července 2002

         Slavnostní zahájení
         Skoky do termálního bazénu a hlavy ve vodě
         Sprcha a miss mokré plavky
         Zadečky :-)
         Sobotní noční diskotéka
         Diváci, nehrající hráči a jiné okolostojící postavy
         Rozhodčí a organizátoři
         Týmy v brance, společné pózy
         Sobotní noční diskotéka
         TIGRA BULLDOG - BUSINATEAM (zápas 1, hřiště 1)
         ZLATÁ JÍZDA - VRŠKY (zápas 1, hřiště 2)
         KALIVODA - GAMBRINUS TEAM (zápas 2, hřiště 1)
         RYCHLÁ ROTA - ŠKODA TEAM (zápas 2, hřiště 2)
         PORSCHE B - MARLIN (zápas 3, hřiště 1)
         VERNEŘI - POWERBOYS (zápas 3, hřiště 2)
         SORRY HÁK - BÉĎOVÉ (zápas 4, hřiště 2)
         PÍSKOVÝ BÁBOVKY - KOLASTINKY (zápas 5, hřiště 1)
         ALKY - FC SIFON 2 (zápas 5, hřiště 2)
         BUSINATEAM - GAMBRINUS TEAM (zápas 6, hřiště 1)
         VRŠKY - RYCHLÁ ROTA (zápas 6, hřiště 2)
         PORSCHE A - VERNEŘI (zápas 7, hřiště 1)
         ZLATÍ TYGŘI - PORSCHE B (zápas 7, hřiště 2)
         POWERBOYS - SORRY HÁK (zápas 8, hřiště 1)
         MARLIN - MOŘŠTÍ ŘEVULONI (zápas 8, hřiště 2)
         PÍSKOVÝ BÁBOVKY - TIGRABULLDOG (zápas 9, hřiště 1)
         ALKY - ZLATÁ JÍZDA (zápas 9, hřiště 2)
         KOLASTINKY - KALIVODA (zápas 10, hřiště 1)
         FC SIFON 2 - ŠKODA TEAM (zápas 10, hřiště 2)
         THC TŘINEC - ZLATÍ TYGŘI (zápas 11, hřiště 1)
         BÉĎOVÉ - PORSCHE A (zápas 11, hřiště 2)
         PORSCHE B - MOŘŠTÍ ŘEVULONI (zápas 12, hřiště 1)
         VERNEŘI - SORRY HÁK (zápas 12, hřiště 2)
         PÍSKOVÝ BÁBOVKY - BUSINATEAM (zápas 13, hřiště 1)
         RYCHLÁ ROTA - ALKY (zápas 13, hřiště 2)
         GAMBRINUS TEAM - KOLASTINKY (zápas 14, hřiště 1)
         ŠKODA TEAM - VRŠKY (zápas 14, hřiště 2)
         SORRY HÁK - PORSCHE A (zápas 16, hřiště 1)
         MOŘŠTÍ ŘEVULONI - ZLATÍ TYGŘI (zápas 16, hřiště 2)
         KALIVODA - TIGRABULLDOG (zápas 17, hřiště 1)
         ZLATÁ JÍZDA - FC SIFON 2 (zápas 17, hřiště 2)
         BUSINATEAM - KOLASTINKY (zápas 18, hřiště 1)
         ALKY - ŠKODA TEAM (zápas 18, hřiště 2)
         THC TŘINEC - PORSCHE B (zápas 19, hřiště 1)
         BÉĎOVÉ - VERNEŘI (zápas 19, hřiště 2)
         MARLIN - ZLATÍ TYGŘI (zápas 20, hřiště 1)
         POWERBOYS - PORSCHE A (zápas 20, hřiště 2)
         GAMBRINUS TEAM - TIGRA BULLDOG(zápas 1, hřiště 1)
         ZLATÁ JÍZDA - RYCHLÁ ROTA (zápas 1, hřiště 2)
         PÍSKOVÝ BÁBOVKY - KALIVODA (zápas 2, hřiště 1)
         FC SIFON 2 - VRŠKY (zápas 2, hřiště 2)
         POWERBOYS - MOŘŠTÍ ŘEVULONI (zápas 3, hřiště 1)
         KOLASTINKY - TIGRA BULLDOG (zápas 4, hřiště 1)
         ŠKODA TEAM - ZLATÁ JÍZDA (zápas 4, hřiště 2)
         KALIVODA - BUSINATEAM (zápas 5, hřiště 1)
         VRŠKY - ALKY (zápas 5, hřiště 2)
         GAMBRINUS TEAM - PÍSKOVÝ BÁBOVKY (zápas 6, hřiště 1)
         FC SIFON 2 - RYCHLÁ ROTA (zápas 6, hřiště 2)
         MARLIN - BÉĎOVÉ (zápas 7, hřiště 1)
         VRŠKY - GAMBRINUS TEAM (zápas 7, hřiště 2)
         KALIVODA - ZLATÁ JÍZDA (zápas 8, hřiště 1)
         TIGRA BULLDOG - ALKY (zápas 8, hřiště 2)
         ŠKODA TEAM - BUSINATEAM (zápas 9, hřiště 1)
         PÍSKOVÝ BÁBOVKY - FC SIFON 2 (zápas 9, hřiště 2)
         PORSCHE B - VERNEŘI (zápas 10, hřiště 1)
         KOLASTINKY - RYCHLÁ ROTA (zápas 10, hřiště 2)
         KALIVODA - TIGRA BULLDOG (zápas 11, hřiště 1)
         PORSCHE A - PORSCHE B (zápas 11, hřiště 2)
         VERNEŘI - ZLATÍ TYGŘI (zápas 12, hřiště 2)
         Finále: ZLATÁ JÍZDA - ALKY
         Finále: PORSCHE A - ZLATÍ TYGŘI
         Vyhlášení výsledků