KOSIK NEW Fotosvet.cz - fotogalerie

Úvod sekce | Jak na to? | Copyright | Kontakt | Košík/PokladnaArchiv


Mistrovství ČR 2001 v Plážové házené - Brno, Sokolské koupaliště  5.-6.července 2001

         Chcete CD se všemi fotkami?
         Litvínov - Barážky (2:0 čtvrtek 5.7. v 10.30, hřiště 1)
         Beznaděj - Berušky (2:1 čtvrtek 5.7. v 10.30, hřiště 2)
         Redax Rammstein pub - Los Ďáblos (0:2 čtvrtek 5.7. v 11.00, hřiště 1)
         BEACH boys - Pivní skauti (2:0 čtvrtek 5.7. v 11.00, hřiště 2)
         BHC Královo Pole - Kirix (0:2 čtvrtek 5.7. v 11.30, hřiště 1)
         Tetiny - Hortimky (1:2 čtvrtek 5.7. v 11.30, hřiště 2)
         Zlatí tygři - STS Chvojkovice Brod (2:0 čtvrtek 5.7. v 12.00, hřiště 1)
         BHC Pivacar Ivančice - Marlin (2:0 čtvrtek 5.7. v 12.00, hřiště 2)
         Tigra -Rychlá rota (2:1 čtvrtek 5.7. v 12.30, hřiště 1)
         Výběr Brna - Letka Olomouc (2:0 čtvrtek 5.7. v 12.30, hřiště 2)
         Litvínov - Beznaděj (2:0 čtvrtek 5.7. v 13.00, hřiště 1)
         Barážky - Berušky (0:2 čtvrtek 5.7. v 13.00, hřiště 2)
         Pivní skauti - Paldozel (0:2 čtvrtek 5.7. v 13.30, hřiště 1)
         Los Ďáblos - Notors club Vegas (2:1 čtvrtek 5.7. v 13.30, hřiště 2)
         Hortimky - Select stars (0:2 čtvrtek 5.7. v 14.00, hřiště 1)
         Kirix - Obrněný transportér (2:0 čtvrtek 5.7. v 14.00, hřiště 2)
         Marlin - Zlatí tygři (0:2 čtvrtek 5.7. v 14.30, hřiště 1)
         BHC Pivacar Ivančice - STS Chvojkovice Brod (2:0 čtvrtek 5.7. v 14.30, hřiště 2)
         Letka Olomouc - Tigra (2:1 čtvrtek 5.7. v 15.00, hřiště 1)
         Výběr Brna - Rychlá rota (2:0 čtvrtek 5.7. v 15.00, hřiště 2)
         Berušky - Litvínov (0:2 čtvrtek 5.7. v 15.30, hřiště 1)
         Barážky - Beznaděj (1:2 čtvrtek 5.7. v 15.30, hřiště 2)
         Notors club Vegas - Redax Rammstein pub (1:2 čtvrtek 5.7. v 16.00, hřiště 1)
         Paldozel - Beach boys (2:0 čtvrtek 5.7. v 16.00, hřiště 2)
         Obrněný transportér - BHC Královo Pole (2:1 čtvrtek 5.7. v 16.30, hřiště 1)
         Select stars - Tetiny (2:0 čtvrtek 5.7. v 16.30, hřiště 2)
         Tigra - Beznaděj (2:0 čtvrtek 5.7. v 17.00, hřiště 1)
         STS Chvojkovice Brod - Notors club Vegas (2:1 čtvrtek 5.7. v 17.00, hřiště 2)
         Pivní skauti - BHC Královo Pole (0:2 čtvrtek 5.7. v 17.30, hřiště 1)
         Rychlá rota - Berušky (0:2 čtvrtek 5.7. v 17.30, hřiště 2)
         Kirix - Beach boys (2:1 čtvrtek 5.7. v 18.00, hřiště 1)
         Paldozel - Obrněný transportér (2:0 čtvrtek 5.7. v 18.00, hřiště 2)
         Tetiny - Letka Olomouc (0:2 čtvrtek 5.7. v 18.30, hřiště 1)
         Marlin - Notors club Vegas (0:2 čtvrtek 5.7. v 18.30, hřiště 2)
         Los Ďáblos - Zlatí tygři (0:2 čtvrtek 5.7. v 19.00, hřiště 1)
         BHC Pivacar Ivančice - Redax Rammstein pub (2:1 čtvrtek 5.7. v 19.00, hřiště 2)
         Obrněný transportér - Los Ďáblos (1:2 pátek 6.7. v 10.00, hřiště 1)
         Redax Rammstein pub - Beach boys (2:0 pátek 6.7. v 10.30, hřiště 1)
         Hortimky - Beznaděj (2:0 pátek 6.7. v 10.30, hřiště 2)
         Výběr Brna - Litvínov (2:0 pátek 6.7. v 11.00, hřiště 1)
         Pivní skauti - Marlin (2:1 pátek 6.7. v 11.00, hřiště 2)
         Select stars - Tigra (1:2 pátek 6.7. v 11.30, hřiště 1)
         Letka Olomouc - Barážky (2:1 pátek 6.7. v 11.30, hřiště 2)
         Paldozel - BHC Pivacar Ivančice (1:2 pátek 6.7. v 12.00, hřiště 1)
         Obrněný transportér - Beach boys (2:0 pátek 6.7. v 12.00, hřiště 2, o 7.M)
         Zlatí tygři - Kirix (2:1 pátek 6.7. v 12.30, hřiště 1)
         Rychlá rota - Beznaděj (0:2 pátek 6.7. v 12.30, hřiště 2, o 7.Ž)
         Píšťalky - BHC Královo pole (exhibice pátek 6.7. v 13.00, hřiště 1)
         Barážky - Tetiny (2:0 pátek 6.7. v 13.00, hřiště 2)
         Berušky - Hortimky (0:2 pátek 6.7. v 13.30, hřiště 1, o 5.Ž)
         Los Ďáblos - Redax Rammstein pub (0:2 pátek 6.7. v 13.30, hřiště 2, o 5.M)
         Litvínov - Select stars (1:2 pátek 6.7. v 14.00, o 3. místo ženy)
         Paldozel - Kirix (2:1 pátek 6.7. v 14.30, o 3. místo muži)
         Výběr Brna - Tigra (2:0 pátek 6.7. v 15.00, finále ženy)
         BHC Pivacar Ivančice - Zlatí tygři (0:2 pátek 6.7. v 15.30, finále muži)
         Slavnostní vyhlášení výsledků, předání pohárů