KOSIK NEW Fotosvet.cz - fotogalerie

Úvod sekce | Jak na to? | Copyright | Kontakt | Košík/PokladnaArchiv


Mistrovství ČR 2004 v Plážové hazené - Plzeň, Štruncovy sady  3.-4.července 2004

         Sobotní noční diskotéka
         Sobotní noční ohňostroj
         Diváci, nehrající hráči a jiné okolostojící postavy
         Rozhodčí,organizátoři,hostesky,DJ,fotografové,... a sponzorské fotky
         Týmy v brance, společné pózy
         Tancování v písku
         Zlatí tigři - Pražské náplavy (sobota 9:00 hřiště 1)
         Silotrans Plzeň - BHC Královo pole (sobota 9:00 hřiště 2)
         Čambavamba - Řeznící s diplomem (sobota 9:30 hřiště 1)
         BHC Mašiny - Mořští povaleči (sobota 9:30 hřiště 2)
         Divoké kočky - Fernet Team (sobota 10:00 hřiště 1)
         Promilky - Prdelky Fotosvět (sobota 10:00 hřiště 2)
         Rychlá rota Cheb - Pískové bábovky (sobota 10:30 hřiště 1)
         Peach-ky - Smrtící epidemie (sobota 10:30 hřiště 2)
         Silotrans Plzeň - Marlin (sobota 11:00 hřiště 1)
         Zlatí tigři Juřička Boys (sobota 11:00 hřiště 2)
         BHC Královo pole - BHC Mašiny (sobota 11:30 hřiště 1)
         Pražské náplavy - Čambavamba (sobota 11:30 hřiště 2)
         Stock Team - Promilky (sobota 12:00 hřiště 1)
         Rudolfínky - Divoké kočky (sobota 12:00 hřiště 2)
         Tigra - Peach-ky (sobota 12:30 hřiště 1)
         Zlatá jízda - Rychlá rota Cheb (sobota 12:30 hřiště 2)
         Juřička Boys - Řeznící s diplomem (sobota 13:00 hřiště 1)
         Marlin - Mořští povaleči (sobota 13:00 hřiště 2)
         ČR - Rychlá rota Cheb (sobota 13:30 hřiště 1)
         Čambavamba - Zlatí tigři (sobota 13:30 hřiště 2)
         BHC Mašiny - Silotrans Plzeň (sobota 14:00 hřiště 1)
         Řeznící s diplomem - Pražské náplavy (sobota 14:00 hřiště 2)
         Prdelky Fotosvět - Stock Team (sobota 14:30 hřiště 2)
         Pískové bábovky - Zlatá jízda (sobota 15:00 hřiště 1)
         Smrtící epidemie - Tigra (sobota 15:00 hřiště 2)
         Juřička Boys - Čambavamba (sobota 15:30 hřiště 1)
         Mořští povaleči - BHC Královo pole (sobota 15:30 hřiště 2)
         Exhibice ČR (sobota 16:00 hřiště 1)
         Marlin - BHC Mašiny (sobota 16:00 hřiště 2)
         Řeznící s diplomem - Zlatí tigři (sobota 16:30 hřiště 1)
         Rychlá rota Cheb - Peach-ky (sobota 17:00 hřiště 1)
         Mořští povaleči - Silotrans Plzeň (sobota 17:00 hřiště 2)
         Pražské náplavy - Juřička Boys (sobota 17:30 hřiště 1)
         BHC Královo pole - Marlin (sobota 17:30 hřiště 2)
         Divoké kočky - Prdelky Fotosvět (neděle 9:30 hřiště 1)
         Pískové bábovky - Smrtící epidemie (neděle 9:30 hřiště 2)
         Promilky - Rudolfínky (neděle 10:00 hřiště 1)
         Tigra - Zlatá jízda (neděle 10:00 hřiště 2)
         Marlin - Pražské náplavy (neděle 10:30 hřiště 1)
         Zlatí tygři - Mořští povaleči (neděle 10:30 hřiště 2)
         Výběr ČR - Prdelky Fotosvět (neděle 11:00 hřiště 1)
         Čambavamba - BHC Mašiny (neděle 11:00 hřiště 2)
         Juřička Boys - BHC Královo pole (neděle 11:30 hřiště 1)
         Silotrans - Řeznící s diplomem (neděle 11:30 hřiště 2)
         Pískový bábovky - Divoký kočky (neděle 12:00 hřiště 1)
         Rudolfínky - Zlatá jízda (neděle 12:00 hřiště 2)
         Tigra - Promilky (neděle 12:30 hřiště 1)
         Prdelky Fotosvět - Smrtící epidemie (neděle 12:30 hřiště 2)
         Marlin - Zlatí tygři (neděle 13:00 hřiště 1)
         Fernet Team - Rychlá rota Cheb (neděle 13:00 hřiště 2)
         BHC Královo pole - Silotrans (neděle 13:30 hřiště 1)
         Stock Team - Peach-ky (neděle 13:30 hřiště 2)
         Tigra - Pískové bábovky (neděle 14:00 hřiště 1)
         Tigra - Pískové bábovky (neděle 14:00 hřiště 2 (o 3. místo Ž))
         BHC Královo pole - Marlin (neděle 14:30 hřiště 1 (o 3. místo M))
         Zlatá jízda - Smrtící epidemie (neděle 14:30 hřiště 2)
         Promilky - Divoké kočky (neděle 15:00 hřiště 1 (finále Ž))
         Zlatí tygři - Silotrans (neděle 15:30 hřiště 1 (finále M))
         Vyhlášení výsledků