KOSIK NEW Fotosvet.cz - fotogalerie

Úvod sekce | Jak na to? | Copyright | Kontakt | Košík/PokladnaArchiv


Mistrovství ČR 2003 v Plážové hazené - Brná, Ústí nad Labem  12.-13.července 2003

         Novinka - chcete CD s fotkami?
         Skoky do termálního bazénu a (nejen) hlavy ve vodě
         Zadečky, neplést s Prdelkami :)
         Sobotní noční diskotéka
         Diváci, nehrající hráči a jiné okolostojící postavy
         Rozhodčí a organizátoři
         Týmy v brance, společné pózy
         Divoké kočky - Nouzový výběr (zápas 3, hřiště 1)
         Artušovy_holky - Písečná-bouře (zápas 3, hřiště 2)
         Zlatí tygři - S a M (zápas 4, hřiště 1)
         Pražské náplavy - Srstka team (zápas 4, hřiště 2)
         Banik - Salix (zápas 5, hřiště 1)
         Pivní skauti - Marlin (zápas 5, hřiště 2)
         Severka - Tigra Buldog (zápas 6, hřiště 1)
         Zlatá 11 - Promilky (zápas 6, hřiště 2)
         Písečná bouře - Rychlá rota (zápas 7, hřiště 1)
         Nouzový výběr - Prdelky (zápas 7, hřiště 2)
         Artušovy holky - Kolastýnky (zápas 8, hřiště 1)
         Divoké_kočky - Baník (zápas 8, hřiště 2)
         Srstka team - Marlin (zápas 9, hřiště 1)
         SaM - Salix (zápas 9, hřiště 2)
         Pražské náplavy - Pivní skauti (zápas 10, hřiště 1)
         Zlatí_tygři - Baník (zápas 10, hřiště 2)
         Prdelky - Zlatá 11 (zápas 11, hřiště 1)
         Rychlá rota - Severka (zápas 11, hřiště 2)
         Promilky - Divoké kočky (zápas 12, hřiště 1)
         Tigra Buldog - Artušovy holky (zápas 12, hřiště 2)
         Baník - Nouzový výběr (zápas 13, hřiště 1)
         Kolastýnky - Písečná bouře (zápas 13, hřiště 2)
         Baník - SaM (zápas 14, hřiště 1)
         Pivní skauti - Srstka team (zápas 14, hřiště 2)
         Salix - Zlatí tygři (zápas 16, hřiště 1)
         Prdelky - Divoké kočky: (zápas 16, hřiště 2)
         Písečná bouře - Severka (zápas 17, hřiště 1)
         Nouzový výběr - Zlatá 11 (zápas 17, hřiště 2)
         Kolastýnky - Tigra Buldog (zápas 18, hřiště 1)
         Baník - Promilky (zápas 18, hřiště 2)
         Divoké kočky - Zlatá 11 (zápas 1, hřiště 1)
         Artušovy holky - Severka (zápas 1, hřiště 2)
         Prdelky - Baník (zápas 2, hřiště 1)
         Rychlá rota - Kolastýnky (zápas 2, hřiště 2)
         Promilky - Nouzový_výběr (zápas 3, hřiště 1)
         Tigra Buldog - Písečné_bouře (zápas 3, hřiště 2)
         Banik_most - Srstka_team (zápas 4, hřiště 1)
         S a M Děčín - Pivní_skauti (zápas 4, hřiště 2)
         Zlatí tygři - Marlin (zápas 5, hřiště 1)
         Salix - Pražské_náplavy (zápas 5, hřiště 2)
         Nouzový výběr - Kolastýnky (zápas 6, hřiště 1)
         Severka - Prdelky (zápas 6, hřiště 2)
         Baník Most - Artušovy holky (zápas 7, hřiště 1)
         Zlatá 11 - Písečné bouře (zápas 7, hřiště 2)
         Promilky - Rychlá rota (zápas 8, hřiště 1)
         Divoké kočky - Tigra Buldog (zápas 8, hřiště 2)
         Pivní skauti Baník Most (zápas 9, hřiště 1)
         SaM Děčín X Srstka team (zápas 9, hřiště 2)
         Artušovy holky - Písečná bouře o třetí místo (zápas 10, hřiště 1)
         Zlatí tygři - Salix o třetí místo (zápas 10, hřiště 2)
         Finále: Baník Most X Zlatá 11
         Finále: Marlin x Pražské náplavy
         Vyhlášení výsledků